ANTALYA YERDEN ISITMA ISI POMPASI REHAU
Antalya Yerden ısıtma / serinletme sistemleri ısıl konfor ve enerji tasarrufu sağlar.
REHAU ile evinizde konforu yaşayın! REHAU, enerji ve suyun verimli kullanılması, yeniden değerlendirilmesi ve üretimi konusunda yenilikçi ürünleriyle komple sistem çözümleri sunmaktadır. Bu doğrultuda REHAU ısıtma ve serinletme, kullanım suyu ve atık su tesisatları alanlarında eksiksiz ürünler geliştiriyor ve üretiyor. Bu uygulamalar REHAU’nun enerji kayıplarını azaltmak, enerjiyi verimli kullanmak ve enerjiyi verimli üretmek için sunduğu sistemler ile desteklenmektedir.
 
REHAU Oda Termostatı
REHAU Oda Termostatı

Kullanımı rahat oda termostatı sayesinde tüm odalarda arzu ettiğiniz sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. Her bir odadaki kolay, kullanıcı dostu ekran görünümü, evinizdeki sıcaklığı kontrol etmeniz için kolaylık sağlar.

REHAU Rautherm S Yerden Isıtma Boruları
REHAU Rautherm S Yerden Isıtma Boruları

Sıcak su; ileri teknoloji malzemeden üretilmiş olan borulardan geçmektedir ve boruların yerleştirildiği yüzeyi ısıtmaktadır. Bu nedenle yerden ısıtma geleneksel ısıtma sistemlerine göre daha fazla enerji tasarrufu sağlamaktadır.

REHAU Planlama Proje Desteği
REHAU Planlama Proje Desteği

REHAU, yerden ısıtma projeleri için sunduğu danışmanlık, planlanma, projelendirme, şartnamelendirme hizmeti ile yerden ısıtma uygulamaları konusunda sahip olduğu bilgi birikimini bünyesinde bulundurduğu teknik planlama ekibi ile son kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Planlaması ve uygulaması ilgili standartlara göre yapılan yerden ısıtma sistemleri toz uçuşmasına sebep olmaz ve sağlığa zararlı değildir. Yerden ısıtma sistemi için yapılmış bir uygulama soğuk su hazırlayıcı bir cihaz, nem giderici bir sistem ve uygun kontrol sistemi ile kombine edilerek, serinletme amacıyla da kullanılabilir.

Komple Sistem: Her Şey Tek Elden
Komple Sistem: Her Şey Tek Elden

REHAU, oksijen bariyerli RAUTHERM S PE-Xa(peroksitle çapraz bağlı polietilen) borular, pirinçveya paslanmaz çelik kolektörler, zemin yalıtım straforu (Noppenplatte), oda ve kat bazında kontrol imkanı sunan otomatik kontrol ekipmanları ile komple bir yerden ısıtma sistemi sunmaktadır.

Neden Yerden Isıtma?
Neden Yerden Isıtma?

Isıl konfor Enerji tasarrufu Çevre dostu Sağlıklı yaşam ortamı Radyatörsüz, görsel yönden çekici mahaller Mahal planlama rahatlığı İşletme giderlerinin yaklaşık % 6 - 12 arası azaltılması Alternatif enerji kaynaklarını kullanma olanağı Tadilat için özel çözümler

Soğuk Noktaları Önleyin
Soğuk Noktaları Önleyin

Yerden ısıtmayı bu kadar eğlenceli kılan prensip, aynı zamanda küf oluşumunu ve hasarı teşvik eden ısı köprülerinin oluşmasını önlemesidir. Yerden ısıtma sistemi daha iyi ısı dolaşımı sağlar, böylece hava akımlarına neden olabilecek ve küf oluşumunu teşvik edebilecek soğuk noktaların oluşma olasılığını azaltır. Sonuç: güvenli, konforlu ve sağlıklı yaşam.

Daha Sağlıklı Havanın Keyfini Çıkarın
Daha Sağlıklı Havanın Keyfini Çıkarın

Yerden ısıtma sisteminin sıcaklığı eşit bir şekilde dağıtması ile hava hareketi ve alerjen dolaşımı azalır, böylece ortam havasındaki toz ve toz parçacıkları miktarı düşer. Sonuç olarak çok daha sağlıklı bir oda atmosferine sahip olursunuz.

Estetik Görünüm
Estetik Görünüm

Yerden ısıtma sistemleri görünmezdir: zeminin altında kaybolurlar. Böylece yeni tasarım olasılıklarına imkan tanırlar ve hem sizin hem de ailenizin keyfini çıkaracağı çok daha fazla yaşam alanı yaratırlar.

REHAU Yerden ısıtma sistemleri enerji tasarrufu sağlıyor mu? Nasıl?

Yerden ısıtma sistemleri, radyatörlü sistemlere göre 1 – 2ºC daha düşük mahal sıcaklıklarında aynı konforu yakalamakta, bu 2ºC’lik sıcaklık farkı ise yıllık %12 - %15 arasında enerji tasarrufu sağlamaktadır.

REHAU Yerden ısıtma sistemleri tadilatta uygulanabilir mi?
REHAU yerden ısıtma sistemleri sizin için en doğru sistemi sunmaktadır. Çünkü REHAU yerden ısıtma sistemleri her türlü tadilat için ıslak veya kuru sistemleri ile çözüm sağlamaktadır. REHAU eviniz için modern bir ısıtma çözümünü hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardım edebilir!