DAIKIN

Antalya İnverter Teknolojisi Daikin Klima Çeşitleri

Klima Inverter teknolojisi sayesinde ne zaman çalışması ne zaman durması gerektiğini kendi anlar, güçünü ihtiyaca göre ayarlar.

 

Duvar Tipi Ünite N Serisi İnverter Klimalar
Duvar Tipi Ünite N Serisi İnverter Klimalar

Inverter teknolojisi sayesinde düşük enerji kullanımı ve %50'ye varan enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Yumuşak başlangıç özelliği sayesinde ilk çalışmalarda çok daha az enerji kullanır. Daikin Inverter teknolojisi size dengeli soğutma, enerji tasarrufu ve üstün konfor getirir. N Serisi klimalar, sizi memnun edecek daha birçok özellige sahip.

Duvar Tipi Ünite TEGORA İnverter Klimalar
Duvar Tipi Ünite TEGORA İnverter Klimalar

Tegora, tüm Daikin inverter klimalar gibi yüksek performansı, gereken en az enerji düzeyiyle sağlar. Her iklimde ideal ortam şartlarına sizi hızla ulaştırır. Inverter teknolojisi sayesinde ne zaman çalışması ne zaman durması gerektiğini kendi anlayan Tegora, bekleme (stand-by) modunda %80’e varan enerji tasarrufu sağlar. Tegora, yaprak hışırtısı kadar sessiz çalışır (22dB).Bir klimanın en önemli konfor şartları, Tegora’da standarttır. Tegora, sade tasarımı ve son model iç ünite yapısı sayesinde her türlü ortama görsel uyum sağlar.

Duvar Tipi Ünite MIYORA İnverter Klimalar
Duvar Tipi Ünite MIYORA İnverter Klimalar

Miyora, tüm Daikin Inverter Klimalar gibi yüksek performansı, gereken en az enerji düzeyiyle sağlar. Her iklimde ideal ortam şartlarına sizi hızla ulaştırır. Miyora, yaprak hışırtısı kadar sessiz çalışır (22dB). Bir klimanın en önemli konfor şartları, Miyora'da standarttır. Mat kristal beyazı şık tasarımıyla Miyora klima teknolojisinin geldiği son noktayı tasarımın büyülü zarafetiyle buluşturuyor.

Duvar Tipi Ünite SHIRA PLUS İnverter Klimalar
Duvar Tipi Ünite SHIRA PLUS İnverter Klimalar

Shira + yeni tasarımı ile beraberinde üstün hava temizleme teknolojisi Flash Streamer, yeni nesil çevreci soğutucu akışkan R32 ve yüksek enerji verimliliği getirir. Daikin, performans konfor ve enerji tasarrufunu sizin için Shira'da buluşturdu. A++ enerji sınıfına sahip Daikin Shira Eco Klima, AB'nin sezonsal enerji standartlarının üst seviyesinde yer alır. Shira Coanda etkisi ile desteklenen 3 boyutlu otomatik hava üfleme özelliği ile havanın büyük odalarda dahi homojen dağilmasını sağlar.